Naujienos

XXII pasaulio futbolo čempionatas

Artėja FIFA pasaulio taurė ir tai yra puiki galimybė sportinių lažybų mėgėjams. Jie su nekantrumu laukia 2022 m. vyksiančio pasaulio futbolo čempionato. FIFA skelbia, jog žaidynių startas suplanuotas

„Ventspils“ įveikė „Šiaulius“

Vasario 4 dieną futbolo klubas „Šiauliai“ svečiavosi Ventspilyje, kur susitiko su praėjusių metų Latvijos čempionu „Ventspils“ klubu. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo latvių pergalę rezultatu 2:1.

Ernestas Pilypas grįžta į „Šiaulius“

Futbolo klubas „Šiauliai“ pasirašė sutartį su dar vienu futbolininku. Po dvejų metų pertraukos į komandą grįžta šiaulietis Ernestas Pilypas.

Trečiadienį – išvyka į Ventspilį

Futbolo klubas „Šiauliai“ ir toliau tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui bei ruošiasi artėjančioms draugiškoms rungtynėms. Artimiausios dvi rungtynės vyks Latvijoje.

„Šiauliai“ nusileido „Skonto“

Paskutinę sausio mėnesio dieną „Šiauliai“ vyko į Latvijos sostinę, kur draugiškose rungtynėse susitiko su Rygos „Skonto“ komanda. Šiauliečiai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą – 4:1.

Užuojauta Gintautui Mirauskui

Visas futbolo klubo „Šiauliai“ kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą dėl tėčio mirties ilgamečiui klubo darbuotojui Gintautui Mirauskui ir jo artimiesiems.

„Šiaulius“ papildė latvis Sergejs Kožans

Futbolo klubas „Šiauliai“ ir toliau komplektuoja sudėtį artėjančiam sezonui. Prie komandos oficialiai prisijungė pirmasis legionierius. Juo tapo latvis Sergejs Kožans.

„Šiauliuose“ – vartininkas Povilas Valinčius

Pasirašius sutartis su dvejais Lietuvoje puikiai žinomais futbolininkais „Šiauliai“ ir toliau stiprinasi. Klubas pasirašė sutartį su vartininku Povilu Valinčiumi.

„Šiaulius“ papildė Tadas Eliošius

Pirmadienį futbolo klubas „Šiauliai“ pasirašė sutartį su dar vienu nauju futbolininku. Antruoju komandos naujoku tapo Tadas Eliošius.

„Šiauliai“ nugalėjo „Spyrį“

Sausio 24 dieną, Gytarių dirbtinės dangos stadione vyko pirmosios „Šiaulių“ draugiškos rungtynės, kuriuose 4:0 buvo įveikta Kauno „Spyrio“ komanda.

Pirmasis „Šiaulių“ naujokas – Ramūnas Radavičius

Atvykus naujajam vyriausiajam treneriui Tomui Ražanauskui komanda pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Neilgai trukus į „Šiaulių“ klubą atvyko ir kontraktą pasirašė puikiai Lietuvoje žinomas futbolininkas Ramūnas Radavičius.

Klubas prisistatė savivaldybėje

Penktadienio popietę futbolo klubo „Šiauliai“ administracija apsilankė Šiaulių miesto savivaldybėje bei susitiko su Šiaulių miesto meru Justinu Sartausku bei Šiaulių miesto sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu.

„Šiaulių“ klube – permainos

Futbolo klubas „Šiauliai“ naujajam sezonui ruošiasi pasikeitę. Kol kas pagrindinės permainos įvyko trenerių štabe bei klubo administracijoje.

Paskutinis susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis

Paskutiniame šių metų „SMScredit.lt A lygos“ sezone „Šiauliai“ priėmė Panevėžio „Ekrano“ komandą. Lygių varžovų dvikovoje užfiksuotos lygiosios 0:0. Iš esmės nieko nebelemiančiose rungtynėse ekipos kovojo dėl garbės. Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą paaiškėjo, jog „Šiauliai“ šių metų sezone su 40 taškų iškovojo septintąją poziciją.

Sezono finišo liniją FC „Šiauliai“ kirs rungtynėse su Panevėžio „Ekranu“

Jau šį šeštadienį finišuos „SMScredit.lt A lygos“ sezonas. Paskutiniame ture šiauliečiai namie priims Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus. Turnyrinės lentelės prasme intrigos šiose rungtynėse bus nedaug. „Ekranas“ esantis šeštoje pozicijoje jau yra saugus. „Šiauliai“ pergalės atveju užsitikrintų septintą vietą. Vienintelė grėsmė nukristi laipteliu žemiau, pralaimėti rungtynes „Ekranui“ ir tikėtis, kad „Klaipėdos Granitas“ įveiks Marijampolės „Sūduvą“. Paskutinį susitikimą žiūrovai kviečiami stebėti nemokamai!

Atsilikinėję „Šiauliai“ atsitiesė antrąjame kėlinyje

Priešpaskutinėse sezono rungtynėse Gargžduose trimfavo „Šiauliai“. Pirmąjį kėliny, po kuriozinio įvarčio, laimėjo „Banga“, tačiau antroje rungtynių dalyje atsitiesę šiauliečiai iškovojo įtikinamą pergalę 3:1. Du įvarčius „Šiauliams“ pelnė ir rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje įsitvirtino N. Tokič. Vieną tikslų smūgį pridėjo T. Vitukynas.

Panaikinta „Šiauliams“ skirta LFF nuobauda

Šių metų Spalio 14 d. LFF Drausmės komitetas buvo skyręs „Šiaulių“ klubui 5000 Lt baudą už neva garbingo sportinio principo pažeidimus 2014 09 18 dienos rugtynėse su Panevėžio „Ekranu“. Futbolo klubas “Šiauliai” siekdamas atsiriboti nuo bet kokių kaltinimų susijusių su nesportine veikla pasinaudojo LFF DK suteikta teise ir per 7 dienas pateikė apeliaciją.

Klaipėdos „Atlantas“ įveikė „Šiaulius“

Itin svarbiose rungtynėse Šiauliuose susitiko Klaipėdos „Atlantas“ ir vietos „Šiaulių“ ekipos. Pirmąjį kėlinį komandos baigė lygiosiomis 0:0, tačiau po pertraukos uostamiesčio futbolininkai įrodė savo pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 0:3. Šį pergalė grąžino „Atlantą“ į kovą dėl medalių, na o „Šiauliai“ prarado net ir teorines viltis pakovoti dėl aukštesnio turnyrinės lentelės laiptelio.

„Šiauliai“ kovos su Klaipėdos „Atlantu“

„Atlantui“ ši akistata turi nepalyginamai didesnį turnyrinį svorį nei jų varžovams. Tačiau verta prisiminti, kad šiauliečiai prieš porą turų skynė smagų antausį „Trakams“, nors šiems iškovoti tris taškus Saulės mieste irgi buvo labai svarbu. „Šiauliai“ dar turintys vilčių pakovoti dėl aukštesnio turnyrinės lentelės laiptelio nežada lengvos kovos ir Klaipėdos „Atlantui“.

FC „Šiauliai“ su „Klaipėdos Granitu“ išsiskyrė taikiai

Kovoje dėl septintosios turnyrinės lentelės vietos Klaipėdoje susikibo „Šiaulių“ ir vietos „Klaipėdos Granito“ futbolininkai. Po itin atkaklios kovos, kur abi komandos sukūrė realių progų pasižymėti, žiūrovai įvarčių visgi neišvydo. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova baigėsi lygiosiomis 0:0 ir iš esmės paliko abi komandas tose pačiose pozicijose kovojant dėl aukštesnio laiptelio galutinėje įskaitoje. Tiesa, „Šiauliai“ dar turi teorinių vilčių pakovoti ir dėl šeštosios vietos. Tam reikėtų laimėti viską ir tikėtis, kad visas rungtynes pralaimės Panevėžio „Ekranas“.

T. Vitukynas: „Norėjome įrodyti, kad galime žaisti“

Po intriguojančių rungtynių su Trakų „Trakais“, pasibaigusių įtikinama „Šiaulių“ pergale rezultatu 3:1 mintimis apie susitikimą pasidalinti sutiko puikiai rungtyniavęs T. Vitukynas ir „Šiaulių“ komandos vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius.

Įsibėgėję „Šiauliai“ nurungė ir „Trakus“

Spalio 24 dieną Šiauliuose savo pajėgumą tarpusavyje paskutinį kartą šiame sezone išbandė „Šiaulių“ ir „Trakų“ ekipos. Spaudžiant rudenininam šaltukui komandos susikibo kaip reikiant. Ne vieną kartą tesiėjas stabdė žaidimą dėl pražangų, žaidėjai reguliariai išvysdavo ir geltonas korteles. Visgi kietoje kovoje savo pranašumą įrodyti pavyko „Šiaulių“ klubui. Pelnę tris įvarčius ir praleidę vieną „Šiauliai“ iškovojo 11 – tą pergalę čempionate.

„Šiauliai“ ruošiasi kovai su „Trakais“

Spalio 24 dieną 18:30 į Šiaulius atvyksta senosios sostinės riteriai „Trakų“ futbolininkai. Paskutinėje akistatoje šių metų A lygos sezone „Šiauliai“ turės galimybę pratęsti „Trakų“ nesėkmių ruožą ir savų pergalių seriją. Nepaisant skirtingų pozicijų turnyrinėje lentelėje, rungtynės su „Trakais“ visuomet būna įtemptos ir įdomios, žvelgiant į dabartinę komandų situaciją šis mačas neturėtų tapti išimtimi.

„Šiauliai“ iš Alytaus gįžto su trimis taškais

Pirmoje dvikovos pusėje stadione susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią kovą, stokojusią pavojingų momentų. Abiejų komandų vartininkai darbo praktiškai neturėjo, nes ir „Dainava“, ir „Šiauliai“ sugebėjo sukurto vos po vieną galimybę įvarčiui įmušti.

Sveikiname Edviną Jasaitį tapus tėvu!

„Šiaulių“ futbolo klubas, komandos draugai ir administracija sveikina komandos kapitoną Edviną Jasaitį tapus tėvu! Šeimos pagausėjimo kartu su žmona Monika žaidėjas sulaukė Spalio 14 d., kuomet pasaulį išvydo sūnus Markas. Didžiausios kantrybės ir ramių naktų auginant mažąjį Marką Jasaitį!

FC „Šiauliai“ pasveikino iš Čekijos sugrįžusias „Gintros“ supermergaites

Centriniame Šiaulių miesto futbolo stadione pasitikta „Gintra-Universitetas“ merginų futbolo komanda, Čekijoje nugalėjusi Prahos „Spartą“ vienuolikę. Po šios pergalės futbolininkės pateko tarp 16 geriausių Europos futbolo komandų. Tarp gausaus sveikintojų būrio prisidėjo ir „Šiaulių“ futbolininkai, kiekvienai „Gintros“ futbolininkei įteikę po rožę.

FK „Šiauliai“ apeliuoja LFF DK sprendimą

Š.m. Spalio 15 d. Lietuvos futbolo federacija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog neva už nesportinį elgesį LFF DK pagal Drausmės kodekso 30 str. („nesportiškas elgesys“) 2 dalies k) ir o) punktus („garbingo žaidimo principų pažeidimas“ ir „veiksmai, kuriais daroma žala futbolo reputacijai“) paskyrė po 5 tūkst. litų baudas trims klubams: Panevėžio „Ekranui“, „Klaipėdos granitui“ ir „Šiauliams“.

Į kovas A lygoje „Šiauliai“ grįš Alytuje

Nors „Šiauliai“ alytiškius šiemet visus tris kartus mušė negailestingai, šįkart dzūkų komanda į aikštę eis pasikrovusi teigiamų emocijų. Prieš rinktinėms skirtą pertrauką „Dainava“ pirmą kartą šiemet iškovojo dvi pergales iš eilės – LFF taurės turnyre prieš Kauno „Hegelmann Litauen“ ir „SMScredit.lt A lygoje“ – prieš Pakruojo „Kruoją“.

Paaiškėjo LFF taurės ketvirtfinalio poros

Antradienį Vilniuje ištraukti 2014/15 metų LFF taurės ketvirtfinalio burtai, kurie suskirstė aštuonias komandas į keturias poras. Taurės nugalėtojas Vilniaus „Žalgiris“ susitiks su ketvirtą vietą A lygoje užimančia Marijampolės „Sūduva“, o abi Klaipėdos komandos – „Klaipėdos granitas“ ir „Atlantas“ susikaus tarpusavyje.

Kontrolinį mačą Šiauliuose laimėjo Kauno „Stumbras“

Spalio 11 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione susitiko vietos „Šiauliai“ ir I-os lygos lyderiai Kauno „Stumbras“. Kontrolinį mačą rezultatu 2:1 laimėjo svečiai iš Kauno. Šiauliečiai rezultatą sušvelnino tik pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet pasižymėjo peržiūroje dalyvavęs puolėjas iš Rusijos. Nepaisant pelnyto įvarčio, pasak „Šiaulių“ vyr. trenerio G. Jarmalavičiaus, puolėjas komandoje veikiausiai neliks.

„Šiauliečiai“ nacionalinėse rinktinėse

Lietuvos nacionalinė rinktinė spalio 9 ir 12 dienomis atrakiniuose mačuose į EURO 2016 namie priims Estijos bei Slovėnijos rinktines. Į kovas Vilniuje nacionalinės rinktinės vyr. treneris I. Pakratjevas pakvietė ir nesenai prie „Šiaulių“ klubo prisijungusį gynėją V. Borovskij. Ar „Šiaulių“ žaidėjas pasirodys aikštelėje paaiškės rungtynių metu.

Kontrolinis mačas su Kauno „Stumbru“

Kol pajėgiausi Europos futbolininkai savo nacionalinėse rinktinėse varžosi dėl kelialapio į EURO 2016 turnyro finalinį etapą, FC „Šiauliai“ taip pat stengiasi išlaikyti savo sportinę formą. Šį šeštadienį 14:00 šiauliečiai sužais kontrolinį mačą su I – os lygos lyderiais Kauno „Stumbro“ komanda. Verta paminėti jog kauniečių gretose rungtyniauja būtent su „Šiaulių“ klubu rezultatyviausiu visų laikų lietuvos čempionatų žaidėju tapęs Artūras Rimkevičius. 2012 metų sezone puolėjas atstovaudamas „Šiauliams“ pelnė net 35 įvarčius.

„Sūduva“ įveikė namie rungtyniavusius „Šiaulius“ (komentarai)

Marijampolės klubas sėkmingai tęsia aukščiau turnyro lentelėje esančių klubų medžioklę. Suvalkiečiai „SMScredit.lt A lygos“ XXX-ojo turo akistatoje svečiuose įveikė „Šiaulius“ 4:2 (1:2). Iškovojusi 13-ąją pergalę „Sūduva“ pakilo į 4-ąją poziciją, šiauliečiai pralaimėję 19-ąjį kartą užima 8-ąją vietą turnyro lentelėje.

Šeštadienio varžovas: Marijampolės „Sūduva“

FC „Šiauliai“ tęsia rungtynių maratoną. Šį šeštadienį į Šiaulius atvyksta Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. „Šiauliams“ tai bus jau trečiosios rungtynės per pastarąsias septynias dienas. Paskutinėse iš jų Kaune šiauliečiai LFF taurės turnyre po 11m. baudinių serijos rezultatu 7:6 turėjo pripažinti Kauno „Spyrio“ pranašumą. Savo ruožtu „Sūduva“ iškopė į kitą Taurės etapą ir į Šiaulius atvyks kiek geresnės nuotaikos.

LFF taurės turnyras „Šiauliams“ baigėsi Kaune

Rugsėjo ir Spalio mėnesių sandūroje Lietuvoje praūžė LFF taurės turnyro IV etapo kovos. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykusiose rungtynėse FC „Šiauliai“ susikovė I – os lygos trečioje vietoje esančia vietos „Spyrio“ komanda. Atkakliose rungtynėse, kurių pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 0:0 prireikė netik pratęsimo tačiau ir 11 m. baudinių serijos. Loterijoje sėkmingą bilietą ištraukė kauniečiai ir po tikru trileriu virtusios serijos šventė pergalę 7:6.

„Šiauliai“ nesugebėjo pasipriešinti „Kruojai“

Rugsėjo 27 d. Pakruojyje paskutinį kartą šiame sezone susitiko dvi Šiaulių apskrities komandos. Mače tarp vietos „Kruojos“ ir „Šiaulių“ intrigos buvo nedaug. Rungtynes rezultatu 4:1 laimėjo aikštės šėimininkai bei bent trumpam pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. „Šiauliai“ su 29 taškais lieka savo turnyrinės lentelės pozicijoje.

Apskrities derbis keliasi į Pakruojį

Rugsėjo 27 d. „Šiaulių“ futbolo klubas vyks pas kitą Šiaulių apskrities komandą Pakruojo „Kruoją“. Trečioje vietoje esantys „Kruojos“ futbolininkai turi pagrįstų vilčių pakovoti ir dėl aukštesnio laiptelio galutinėje įskaitoje. Nuo antroje vietoje esančio „Trakų“ klubo juos skiria vos 1 taškas. Savo ruožtu „Šiauliai“ su 29 – iais taškais rikiuojasi aštuntoje vietoje.

LFF taurės burtai „Šiaulius“ suvedė su Kauno „Spyriu“

Rugsėjo 25 dieną ištraukti LFF taurės aštuntfinalio burtai. Prie trečią etapą įveikusių komandų prisijungė likę aštuoni „SMScredit.lt A lygos“ klubai, tad žiūrovų rugsėjo 30 – spalio 1 dieną laukia itin intriguojančios rungtynės.

Apmaudi nesėkmė namie prieš „Žalgirį“ (komentarai)

Pirmasis ketvirtojo rato susitikimas tarp Šiaulių „Šiaulių“ ir Vilniaus MFD „Žalgiris“ baigėsi svečių pergale 2:1. Po įinirtingos kovos tik rungtynių pabaigoje išsigelbėję „Žalgiriečiai“ žengė didelį žingsnį link čempiono titulo. „Šiaulius“ į priekį antrajame kėlinyje išvedė J. Moroz, tačiau „Žalgiris“ sugebėjo atsakyti dviem įvarčiais ir užgesino šeimininkų viltis pakovoti bent dėl taško.

Ketvirtojo rato pradžia namie su „Žalgiriu“

Sezonui persiritus į paskutinį ketvirtį „Šiauliai“ namie pasitinka tvirtai čempionišku keliu žengiantį VMFD „Žalgirį“. Paskutinis vilniečių apsilankymas Šiauliuose buvo palydėtas nulinėmis lygiosiomis. Dvi „Šiaulių“ išvykos į sostinę baigėsi dviem nesėkmėmis. Pirmasis sezono mačas pralaimėtas 3:1, trečiasis 2:0. Ar pavyks šį kartą nustebinti čempionus paaiškės šį sekmadienį (09 21) 18:00 Šiaulių miesto savivaldybės stadione.

„Ekranas“ įveiktas savo tvirtovėje

Rugsėjo 18 d. Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione akis į akį susidūrė „Šiaulių“ ir vietos „Ekrano“ komandos. Trečioji tarpusavio akistata šiame sezone sėkmingiau susiklostė „Šiaulių“ futbolininkams. Šiauliečiai panaikino vieno įvarčio deficitą ir dėka N. Tokičiaus bei dviejų R. Gedmino įvarčių sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 3:2.

Stiprybės kovai su „Ekranu“ „Šiauliai“ sėmėsi NATO oro bazėje

Prieš rytoj vyksiantį XXVII „SMScretid.lt A lygos“ turo susitikimą su Panevėžio „Ekranu“ Šiaulių miesto reprezentacinė komanda apsilankė Zoknių oro uoste, kur savo Baltijos šalių saugumo misiją atlieka Portugalijos ir Kanados kariškiai.

G. Jarmalavičius: „Svarbiausia trys taškai“

Rezultatviose rungtynėse prieš Gargždų „Bangos“ komandą šiauliečiai iškovojo pergalę rezultatu 4:1. Po rungtynių mintimis sutiko pasidalinti vyriausiasis komandos treneris G. Jarmalavičius ir savo pirmąjį įvartį vilkint „Šiaulių“ marškinėlius pelnęs T. Vitukynas.

Šiauliečiai nesunkiai sudorojo Gargždų „Bangą“

Po pertraukos Šiauliuose įvyko XXIV „SMScredit.lt A lygos“ turas. Trečią kartą tarpusavyje jėgas išmėgino „Šiaulių“ ir Gargždų „Bangos“ komandos. Į rungtynes vėlavę gargždiškiai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Šiaulių“ futbolininkams. Aikštės šeimininkai nesunkiai laimėjo rungtynes įtikinama persvara 4:1.

Po pertraukos – rungtynės su Gargždų „Banga“

Po dvi savaites trukusių atostogų „SMScredit.lt A lygos“ čempionate futbolas grįžta į Lietuvos stadionus. Šį sekmadienį (09.14) į Šiaulius atvyksta šiame sezone liūdnai pagarsėjusi, tačiau pastaruoju metu vis geresnę sportinę formą demonstruojanti Gargždų „Banga“. Kol kas komandos susitiko du kartus. Abu kartus rungtynės baigėsi identiškais rezultatais 2:1 tačiau nugalėtojas skyrėsi. Rungtynių pradžia 12:00.

Šiauliečių desantas U-21 rinktinėje

Lietuvos jaunimo U-21 vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas paskelbė sudėtį kurie atstovaus rinktinei rungtynėse su Anglija ir Velsu. Dvejose paskutinėse Europos jaunimo U-21 čempionato 1 atrankos etapo grupės rungtynėse lietuvaičių laukia britiško futbolo egzaminas ir jaunosios Anglijos „Premier“ ir „Championship“ klubų žvaigždės.

„Atlantas“ įtikinamai nugalėjo „Šiaulius“

Rugpjūčio 30 d. Klaipėdoje įvyko XXV – ojo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės. Kovoje tarp vietos „Atlanto“ ir „Šiaulių“ šeimininkai iš karto perėmė rungtynių vadžias į savo rankas bei dominavo visoje aikštėje. Jau 4-ąją minutę puikią progą išvesti savo komandą į priekį turėjo Marius Papšys, tačiau saugo iš arti smūgiuotą kamuolį atrėmė Andrėjus Stinca.

Pajūryje laukia akistata su „Atlantu“

Vasarai artėjant į pabaigą šiauliečiai išvyksta į Klaipėdą, kur rugpjūčio 30d. susitiks su vietos „Atlanto“ ekipa. 14:00 vyksiančiose rungtynėse abi komandos sieks pagerinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Šio sezono statistika byloja, jog prognozuoti rungtynių nugalėtoją bus ganėtinai sunku. Abi komandos yra pasidalinusios po pergalę. Pirmose rungtynėse, po atkaklios kovos tik 1:0 pergalę šventė „Atlantas“, tuo tarpu antrose 3:1 pergale džiaugėsi jau šiauliečiai.

Šešių taškų rungtynes laimėjo „Klaipėdos granitas“ (komentarai)

Rugpjūčio 21 d. Šiauliuose savo jėgas išmėgino turnyrinės lentelės kaimynės „Šiaulių“ ir „Klaipėdos granito“ komandos. Kaip ir dera lentelės kaimynams tik po įnirtingos kovos pergalę rezultatu 2:1 iškovojo ir septintoje pozicijoje įsitvirtino „Klaipėdos granito“ futbolininkai. „Šiauliai“ po šio pralaimėjimo krinta laipteliu žemiau ir užimą devintą vietą dešimties komandų turnyre.

Principinė kova su „Klaipėdos granitu“

Rugpjūčio 21 d. XXIV – ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture Šiauliuose susitiks turnyrinės lentelės kaimynai Šiaulių „Šiauliai“ ir Klaipėdos „Klaipėdos granitas“. Šiuo metu komandas skiria vos trys taškai. Iki tol vykusiuose dviejuose šio sezono mačuose komandos pasidalino po pergalę, tad šiose rungtynėse abi ekipos taip pat sieks tik pergalės. Rungtynių pradžia 17:30.

„Trakai“ įrodė savo pranašumą

Luko Kochanausko ir Ronaldo Solomino skaudūs kirčiai palaužė Saulės miesto atstovus. Buvęs ekranietis savo debiutiniame mače atliko dublį, o puolėjo naujasis klubas „SMScredit.lt A lygos“ XXIII-iojo turo mače rezultatu 3:1 (0:0) įveikė „Šiaulius“. Šiauliečiai trečią sykį šiame sezone buvo priversti pripažinti senosios sostinės riterių pranašumą.

Šiauliečiai nepasigailėjo „Dainavos“ legiono

Vėlų ketvirtadienio vakarą į Šiaulių miesto savivaldybės stadioną atvykę žiūrovai pirmojo įvarčio ilgai nelaukė. Pirmieji nuo 11 m. žymos pasižymėjo „Šiauliai“. Baudinį tiksliai realizavo N. Tokič. Antrajame kėlinyje šiauliečiai, pelnę dar tris įvarčius, įtvirtino savo persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę 4:1 Po šios pergalės „Šiauliai“ susilygino su taip pat 23 taškus turinčia Gargždų „Bangos“ komanda.

Į Šiaulius atvyksta atsinaujinusi „Dainava“

Rugpjūčio 7 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione susikaus turnyrinės lentelės kaimynės Alytaus „Dainavos“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos. Dzūkai iki pertraukos buvę tarsi patrankų mėsa savo varžovams, gerokai atnaujino savo sudėtį. Pastarosiose dvejose rungtynėse „Dainava“ nė iš tolo nebepriminė tos komandos, kuri tapo net tautosakos dalimi kai kalba pasisukdavo apie pralaimėjimus. Alytiškiai garbingai pasipriešino tiek Panevėžio „Ekrano“ tiek ir Pakruojo „Kruojos“ komandoms pralaimėdama minimaliu skirtumu ir kas svarbiausia pelnydama net tris įvarčius per abi rungtynes. Iki tol per 19 mačų, buvo pavykę pelnyti 4.

„Sūduva“ įrodė savo pranašumą

Puikią formą demonstruojanti Marijampolės „Sūduva“ iškovojo ketvirtąją pergalę per penkerias rungtynes „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Suvalkijos komanda savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:0 (1:0) šventė pergalę prieš „Šiaulius“ ir susigrąžino trečiąją turnyro lentelės poziciją. Trečią nesėkmę paeiliui patyrę svečiai lieka devinti.

Savaitgalio išvyka į Marijampolę

Šį šeštadienį FC „Šiauliai“ išvyksta į Marijampolę, kur 12:00 XXI – ojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse susitiks su vietos „Sūduvos“ komanda. Šiame sezone ekipos savo pajėgumą išbandė jau du kartus ir abu kartus pajėgesni buvo marijampoliečiai. Pirmosios rungtynės Marijampolėje baigėsi šeimininkų persvara 2:0. Rungtynėse Šiauliuose šeimininkai sugebėjo pasižymėti, tačiau „Sūduva“ į tai atsakė keturiais įvarčiais ir rungtynes laimėjo 4:1.

Apskrities derbyje triumfavo „Kruoja“ (komentarai)

Liepos 25 d. 19:00 Šiauliuose po vasaros atostogų įvyko XX turo rungtynės tarp dviejų Šiaulių apskrities komandų. Savo jėgas trečią kartą šiame sezone tarpusavyje išmėgino Pakruojo „Kruojos“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandos. Apskrities derbyje netrūko pavojingų epizodų bei įvarčių. Deja ne visi įvarčiai pradžiugino susirinkusius žiūrovus. Rungtynes 1:5 laimėjo svečiai iš Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai. Negana to traumą patyrė vos spėjęs debiutuoti vartininkas iš Moldovos A. Stinca.

FC „Šiauliai“ į A lygą grįžta gerokai atsinaujinę

Po beveik mėnesį trukusios pertraukos „SMScredit.lt A lygoje“ komandos grįžta į kovą. Kai kurie Lietuvos klubai savo pajėgumą ir naujus žaidėjus galėjo išbandyti rungtyniaudami su kitomis Europos komandomis tarptautiniame fronte. Savo ruožtu „Šiauliai“ naujus komandos narius išbandė draugiškose rungtynėse su Klaipėdos „Klaipėdos Granito“ komanda, kurias laimėjo rezultatu 2:1. Kokia bus startinė sudėtis paaiškės jau šį penktadienį kovje su Pakruojo „Kruojos“ komanda 19:00 Šiaulių miesto centriniame stadione.

Kontrolinį mačą Šiauliuose laimėjo šeimininkai (interviu)

Besirengdami antrajai sezono daliai Liepos 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione kontrolinį mačą sužaidė vietos „Šiauliai“ ir „Klaipėdos Granitas“. Pergalę po eksperimentinėmis sudėtimis vykusių rungtynių rezultatu 2:1 iškovojo „Šiaulių“ futbolo klubas. Įvarčius pelnė N. Tokič bei po puikaus R. Gedmino reido kamuolį tiesiai prieš vartus gavęs R. Leščius. Rungtynėms artėjant į pabaigą rezultatą sušvelnino klaipėdietis A. Lukošius.

FC „Šiauliai“ kimba į darbą

Kol visos planetos futbolo aistruolių dėmesį buvo prikaustęs Bralizijoje vykęs pasaulio futbolo čempionatas, į treniruotes pradėjo rinktis antrajai sezono daliai besiruošiantys Lietuvos futbolo klubai. Liepos 10 d. į pirmąją treniruotę po atostogų susirinko ir „Šiaulių“ futbolo klubas. Tiesa, po pertraukos, rūbinėje atsirado keletas laisvų vietų.

VMFD „Žalgiris“ nutraukė pergalingą „Šiaulių“ žygį

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo dvyliktąją pergalę čempionate ir nutraukė trijų iš eilės „Šiaulių“ pergalių seriją. „SMScredit.lt A lygos“ XIX-ojo akistatoje sostinės klubas įveikė šiauliečius rezultatu 2:0 (0:0). Po šios pergalės vilniečiai artimiausią varžovą turnyro lentelėje lenkia devyniais taškais, o Saulės miesto ekipa liko devintoje vietoje.

V. Gašpuitis: „Žalgiris“ – sekantis“

XVIII „SMScredit.lt A lygos“ turo rungtynėse Šiauliuose susitiko vietos „Šiauliai“ ir Panevėžio „Ekranas“. Pirmoje tarpusavio akistatoje savo pranašumą rezultatu 3:1 įrodė panevėžiečiai. Pirmasis kėlinys Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 0:0, visgi antrajame savo pranašumą įrodė aikštės šeimininkai „Šiaulių“ futbolininkai įveikę savo varžovus rezultatu 2:0. Tai buvo jau trečioji šiauliečių pergalė iš eilės. Bei pirmoji prieš „Ekraną“ A lygoje po net šešerių metų pertraukos.

Ar pavyks „Šiauliams“ pratęsti pergalių seriją?

Ketvirtadienį, Birželio 19 d, 17:00 FC „Šiauliai“ namie priims svečius iš Panevėžio – „Ekrano“ futbolininkus. Pirmoji komandų akistata šiame sezone Panevėžyje baigėsi „Ekrano“ klubo peragle 3:1. Šiuo metu „Šiauliai“ turi dviejų iš eilės iškovotų pergalių seriją, kai tuo tarpu „Ekranas“ į Šiaulius atvyksta per paskutines keturias rungtynes iškovojęs vos vieną pergalę. Panevėžiečiai su 22 taškais šiuo metu rikiuojasi septintoje vietojoje, „Šiauliai“ su 17 – devinti.

FC „Šiauliai“ išvykoje įveikė Gargždų „Bangą“

Septynioliktojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse Gargžduose „Šiauliai“ įveikė aikštės šeimininkus, „Bangos“ futbloininkus, rezultatu 2:1. Visus tris įvarčius pelnė šiauliečiai, deja po vieno iš jų džiaugsmo buvo nedaug. „Šiauliams“ pirmaujant 1:0, kamuolį į savus vartus pasiuntė A. Renusas ir išlyginio rezultatą 1:1. Laimei puolėjas iš kroatijos N. Tokič pelnė savo antrąjį rugtynių įvartį ir išplėšė pergalę svečiuose. Tai buvo antroji „Šiaulių“ pergalė iš eilės.

Startuoja pasaulio futbolo čempionatas

Ketvirtadienį Brazilijoje (Pietų Amerika) startuoja 20 pasaulio futbolo čempionatas. 32 šalių rinktinės žais dvylikoje Brazilijos miestų: Porto Alegrėje, Kuritiboje, San Paule, Rio De Žaneire, Belo Horizonte, Brazilijoje, Kuiaboje, Salvadore, Recifėje, Natalyje, Fortalezoje ir tolimiausiame taške esančiame, Amazonės miškų apsuptame Manause. Iki liepos 13 dienos truksiantis čempionatas – viena didžiausių pasaulio sporto švenčių po olimpinių žaidynių.

G. Jarmalavičius: „Visada jutau – kada jei ne dabar“

„Šiauliai“ žiūrovams padovanojo pergalę

Birželio 9 d. po nacionalinių rinktinių pertraukos A lygos komandos grįžo į rikiuotę ir susikovė 16 – ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture. Šiauliuose vykusiose rungtynėse tarp vietos „Šiaulių“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandų. Pirmojo įvarčiu laukti reikėjo vos 22 sekundes, kuomet į priekį išsiveržė „Atlanto“ futbolininkai. Laimei „Šiaulių“ futbolininkai sugebėjo atsiteisti ir iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Į Šiaulius atvyksta Klaipėdos „Atlantas“

Po pertraukos, kuomet „SMScredit.lt A lygos“ žaidėjai galėjo savo jėgas išmėginti įvairaus amžiaus nacionalinėse rinktinėse, futbolas grįžta ir į miestų stadionus. Šį pirmadienį (06 09) 17:30 „Šiaulių“ futbolo klubas priims antrą – penktą vietas turnyrinėje lentelėje basidalinantį Klaipėdos „Atlantą“. Pirmoji komandų tarpusavio akistata Klaipėdoje baigėsi minimalia „Atlanto“ persvara 1:0. Ar pavyks „Šiauliams“ pasiekti revanšą sužinosime jau šį pirmadienį.

„Klaipėdos Granitas“ atsirevanšavo „Šiauliams“

„Klaipėdos granitas“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygoje“. Uostamiesčio komanda savo aikštėje nepaliko jokių šansų turnyro lentelės kaimynams „Šiauliams“, įveikdami varžovus rezultatu 3:0 (1:0). Aštuntąją vietą užimantys klaipėdiečiai pasinaudojo „Ekrano“ nesėkme ir čempionato įskaitoje sumažino sumažino atsilikimą iki 1 taško.

E. Jasaitis: „Tikėkimės, kad įvarčių badas baigsis“

Emocingose rungtynėse Šiauliuose pergalę rezultatu 2:0 išsivežė svečiai iš Trakų. Abu įvarčiai krito rungtynių laikui jau persiritus į antrąją puse. Mintimis apie rungtynes pasidalino „Šiaulių“ vyr. treneris G. Jarmalavičius bei komandos kapitonas E. Jasaitis.

Antrajame kėlinyje „Šiauliai“ neatlaikė „Trakų“ padiktuoto tempo

Gegužės 20 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione rungtynėse tarp „Šiaulių“ ir „Trakų“ intrigos netrūko. Visgi rungtynėms artėjant į pabaigą savo pranašumą sugebėjo įrodyti „Trakų“ futbolininkai pasiuntę du įvarčius be atsako. Po šio pralaimėjimo „Šiauliai“ su 11 taškų lieka devintoje turnyrinės lentelės vietoje. „Trakai“ su 21 tašku kilstelėjo į ketvirtąją poziciją.

„Šiauliai“ namie sieks revanšo prieš FK „Trakus“

Šį antradienį (05 20), 21:00 Šiaulių miesto savivaldybės stadione santykius aiškinsis „Šiaulių“ bei laikinosios sostinės „Trakų“ komandos. Pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi minimalia „Trakų“ persvara 2:1. Sezono pradžioje trimitavę apie prizines vietas, trakiškiai po trylikos rungtynių su 18 taškų rikiuojasi septintoje turnyrinės lentelės vietoje. E. Jankausko vedami „Trakai“ savo varžovus įvarčiais baudė 22 kartus, tuo tarpų patys kamuolį iš tinklo traukė 17 sykių.

„Šiauliai – 2“ dublerių pirmenybėse iškovojo jau trečiają pergalę

Gegužės 14 dieną Gytarių dirbtinės dangos stadione, IV – turo Lietuvos dublerių pirmenybių mače susitiko „Šiauliai – 2“ ir svečiai iš Alytaus – „Dainava – 2“. Rungtynes įtikinamai rezultatu 4:2 laimėjo aikštelės šeimininkai bei iškovojo jau trečiają pergalę šių metų pirmenybėse. Po keturių rungtynių su 9 taškais „Šiauliai – 2“ dalinasi 1-3 vietas su tiek pat taškų turinčiais „Ekrano“ bei „Sūduvos“ dubleriais.

FC „Šiauliai“ nepagailėjo „Dainavos“

Šiaulių „Šiauliai“ iškovojo lengvą pergalę ir nutraukė šešių nelaimėtų rungtynių seriją, „SMScredit.lt A lygos“ XIII-ojo turo mače šiauliečiai rezultatu 6:0 (1:0) sutriuškino Alytaus „Dainavą“. Po šios pergalės Saulės miesto klubas vis dar užima 9-ąją vietą turnyro lentelėje, tačiau atotrūkį nuo „Klaipėdos granito“ sumažino iki vieno taško, savo ruožtu, dzūkai praleido jau 73-is įvarčius šiame sezone.

A. Renusas: „Nesigavo niekas ko norėjome“

Rezultatyvios, tačiau daug džiaugsmo neteikiančios rungtynės Šiauliuose prieš Marijampolės „Sūduvą“ baigėsi įtikinama svečių persvara 1:4. Po rungtynių mintimis pasidalino komandos treneris Gediminas Jarmalavičius ir paguodos įvartį pelnęs gynėjas Aivaras Renusas.

Marijampolės „Sūduva“ palaužė „Šiaulius“ dar pirmajame kėlinyje

Gegužės 6 dieną Šiauliuose susitiki Marijampolės „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ komandos. Antrojoje šio sezono tarpusavio akistatoje pajėgesni buvo „Sūduvos“ futbolininkai įveikę savo varžovus rezultatu 1:4. Paguodos įvartį „Šiaulių“ klubui pelnė gynėjas A. Renusas. Po šio pralaimėjimo „Šiauliai“ lieka devintoje turnyrinės lentelės vietoje. „Sūduva“ su 17 taškų – septinti.

Būsimas varžovas: Marijampolės „Sūduva“

Gegužės 6 d. į Šiaulius atvyksta Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubas. XII – ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture komandos santykius aiškinsis jau antrą kartą šiame sezone. Pirmoji ekipų akistata Marijampolėje baigėsi „Sūduvos“ naudai 2:0. Rungtynių Šiauliuose pradžia 19:30.

„Šiauliai“ kluptelėjo Pakruojyje

Gegužės 2 d. XI „SMScredit.lt A lygos“ ture Pakruojyje susitiko dvi Šiaulių apskrities komandos. Ketvirtojoje pocizijoje prieš rungtynes buvę „Kruojos“ futbolininkai minimalia persvara 1:0 sugebėjo palaužti kovingąjį „Šiaulių“ jaunimą ir iškovoti jau trečiąją pergalę iš keturių paskutinių rungtynių. Po pralaimėjimo „Šiauliai“ su aštuoniais taškais lieka priešpaskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Kruoja“ su 19 taškų, bent trumpam, kyla į antrąją vietą.

Šiaulių apskrities derbis Pakruojyje

Gegužės 2d. „Šiaulių“ futbolo klubas išvyksta į Pakruojį, kur 17:30 susitiks su vietos „Kruojos“ komanda. Turint omenyje jog pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 0:0, šis Šiaulių apskrities derbis žada būti taip pat įnirtingas.

G. Jarmalavičius: „Vyrai praktiškai 100% viską išpildė“

Kovingomis lygiosiomis 0:0 pasibaigusiose runtynėse aistrų netrūko. Savo mintimis po rungtynių pasidalino „Šiaulių“ klubo vyriausiasis treneris Gediminas Jarmalavičius bei komandos vartininkas Ignas Plūkas.

Rungtynėse su „Žalgiriu“ užfiksuotos lygiosios

Balandžio 24 d. FC „Šiauliai“ priėmė čempiono titulą ginančius Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus. Kovingose rungtynėse užfiksuotos nulinės lygiosios. „Šiauliai“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną tašką. Nors švieslentėje degė nuliai, progų pasižymėti komandos turėjo ne vieną. Rungtynių teisėjas užfiksavo net 4 nuošales, po kurių buvo pelnyti įvarčiai. Po šių lygiųjų „Šiauliai“ su aštuoniais taškais lieka priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje. „Žalgiris“ su 22 – pirmas.

Į Šiaulius atvyksta čempionai – „Žalgiris“

Jau balandžio 24 d. didysis futbolas Šiauliuose gįžta namo. Dešimtojo turo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės prieš VMFD „Žalgirį“ vyks centriniame Šiaulių miesto savivaldybės stadione (S. Daukanto g. 23), rungtynių pradžia 17:30. Čempionato lyderiai „Žalgiris“ jau turėjo progą įsitikinti, kad „Šiaulių“ klubas nėra lengvas riešutėlis nei vienam A lygos klubui. Pirmoji komandų akistata Vilniuje baigėsi nelengva „Žalgirio“ pergale 3:1.

Panevėžiečiai namie palaužė „Šiaulius“

Balandžio 19d. Panevėžyje susitiko vietos „Ekrano“ ir Šiaulių „Šiaulių“ ekipos. Šiauliečiai į Panevėžį atvyko siekdami reabilituotis po dviejų pralaimėjimų iš eilės, tuo tarpu „Ekranas“ siekė nutraukti užsitęsusią šešių lygiosiomis pasibaigusių rungtynių seriją. Lygių varžovų dvikovoje šeimininkams vis tik pavyko įrodyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 3:1. Vienintelio „Šiaulių“ įvarčio autorius 73 minutę pasižymėjęs S. Babič.

FC „Šiauliai“ neatsilaikė prieš „Bangą“

Geresnės rungtynių pradžios šiauliečiai tikėtis negalėjo. 32-ąją sekundę po idealaus Stjepano Babičiaus perdavimo vienas prieš vartus iššoko Rokas Gedminas ir išvedė savo komandą į priekį. Pasimetusią „Bangos“ komandą po trijų minučių galėjo nubausti ir Mindaugas Strauka, bet jo smūgis iš toli praskriejo virš vartų.

Gargždų „Bangos“ testas – antradienį

Balandžio 15 d. Gytarių dirbtinės dangos aikštėje Šiauliuose, 17:00 FC „Šiauliai“ priims daugelį futbolo gerbėjų stebinančią Gargždų „Bangos“ komandą. Kol kas gargždiškiai į savo vartus yra praleidę vos vieną įvartį, kas byloja apie tvirtą gynybą. Po septynių turų su 14 taškų „Banga“ turnyrinėje lentelėje nusileidžia tik titulą ginančiam VMFD „Žalgiriui“. „Šiauliai“ turnyrinėje lentelėje – septinti.

„Atlantui“ nusileista minimalia persvara

Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo trečiąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionate. Uostamiesčio komanda savo aikštėje minimalia persvara 1:0 (1:0) įveikė „Šiaulius“ ir pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkdama „Trakus“, kurie VII-ojo turo rungtynes žais rytoj. Ketvirtąją nesėkmę patyrę šiauliečiai – septinti.

FC „Šiauliai“ įvekė „Klaipėdos granitą“

Keturių iš eilės nepralaimėtų „Klaipėdos granito“ rungtynių serija „SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionate nutrūko Šiauliuose. Savo aikštėje šiame sezone dar nepralaimėję „Šiauliai“ Edvardo Gaurilovo įvarčio dėka įveikė uostamiesčio komandą minimalia persvara 1:0 (0:0) ir pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą, nustumdami klaipėdiečius į aštuntąją.

Sekmadienį „Šiauliai“ prims klaipėdiečius

Šį sekmadienį (Balandžio 6 d.) 12:00 Šiauliuose susitiks praeitų metų LFF taurės ketvirtfinalio varžovai „Šiauliai“ ir „Klaipėdos granitas“. Pastaroji komandų akistata sėkmingiau susiklostė Klaipėdos komadai, kurie ir iškovojo kelialapį į LFF taurės pusfinalį. Šeštasis „SMScredit.lt A lygos“ turas bus puiki proga „Šiauliams“ atsirevanšuoti A lygos naujokams už praeitų metų nesėkmę ir papildyti savo taškų kraitį. Savo ruožtu „Klaipėdos granitas“ į „Šiaulius“ atvyksta po jau ketvirtų nepralaimėtų rungtynių serijos bei triuškinančios pergalės prieš Alytaus „Dainavą“ ir sieks ją pretęsti.

Šiauliečiai pralaimėjo „Trakams“

Kovo 30 d. FC „Šiauliai“ penktose „SMScredit.lt A lygos“ runtynėse išmėgino jėgas su „Trakų“ komandos futbolininkais. Rungtynes minimalia persvara, rezultatu 2:1 laimėjo ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė aikštės šeimininkai „Trakai“. Paguodo įvartį „Šiauliams“ pelnė po keitimo pasirodęs Agnius Juozapatis.

Sekmadienį – senosios sostinės riterių testas

Ketvirtojo turo rungtynėse prieš Alytaus „Dainavą“ triuškinamą pirmąją pergalę 5:0 iškovoję „Šiauliai“ sekmadienį keliaus į Vilnių, kur išmėgins jėgas su lygos naujokais Trakų „Trakais“. Senosios sostinės riteriai viesulu įsiveržė į elitinį šalies futbolo divizioną ir jau spėjo nubausti ne vieną senbuvį. Lygiosios 1:1 su „Žalgiriu“ bei pergalė išvykoje prieš Marijampolės „Sūduvą“ byloja, kad kova su „Trakais“ bus itin intriguojanti.

Pirmoji „Šiaulių“ pergalė pažymėta penkiais įvarčiais

Prieš šias rungtynes„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelės dugne buvusių „Šiaulių“ ir Alytaus „Dainavos“ akistata IV-ajame čempionato ture baigėsi labiau nei įtikinamu aikštės šeimininkų dominavimu. Sutriuškinęs taškų neturinčius alytiškius rezultatu 5:0 (4:0), Šiaulių klubas iškovojo pirmąją pergalę čempionate ir pakilo į septintąją vietą, o dusyk pasižymėjęs Niko Tokičius – į snaiperių klasifikacijos viršų.

Į Šiaulius atvyksta Dzūkai

Kovo 27 d. 15:00 Šiauliuose įvyks jau ketvirtasis „SMScredit.lt A lygos“ turas. Gytarių dirbtinės dangos aikštėje ketvirtadienį susitiks turnyrinės lentelės kaimynai. Kol kas dar įvarčio džiaugsmo nepatyrę, bei nė vieno taško neiškovoję „Dainavos“ futbolininkai, mėgins palaužti kovinguosius šiauliečius. Šios rungtynės – puiki proga abiems komandoms papildyti savo taškų kraitį bei kilstelėti iš turnyrinės lentelės apačios.

Skaudus pralaimėjimas „Sūduvai“ 2:0

Šiandien, trečiajame „SMScredit.lt A lygos“ ture Marijampolėje jėgas išmėgino vietos „Sūduva“ ir Šiaulių „Šiauliai“. Prieš rungtynes abi komandos galvojo apie savo taškų kraičio padidinimą, tačiau po rungtynių džiaugėsi tik viena komanda. Rungtynes rezultatu 2:0 laimėjo aikštės šeimininkai „Sūduvos“ futbolininkai. Verta paminėti, jog „Šiaulių“ vartininkas I. Plūkas atrėmė 11 m. smūgį.

„Sūduvos“ testas šeštadienį (Interviu)

“SMScredit.lt A lygos” sezonas įsibėgėja. Kovo 22 d. 12:00 FC „Šiaulai“ jau trečiose čempionato rungtynėse surems ginklus su kolkas buksuojančia Marijampolės „Sūduva“. Marijampoliečiai paskutiniame ture patyrė itin skaudžią nesėkmę Vilniuje 8-1 bei jau antrose rungtynėse patyrė pralaimėjimą. Savo ruožtu „Šiauliai“ paskutiniame ture su „Kruoja“ sužaidė taikiai 1:1 ir įsirašė pirmąjį tašką į savo sąskaitą.

Šiaulių apskrities derbis baigėsi lygiosiomis 1:1

Kovo 16 d. 12:00 Gytarių dirbtinės dangos aikštėje susigrūmė dvi Šiaulių apskrities komandos. Aikštės šeimininkai „Šiauliai“ antrojo turo rungtynėse priėmė Pakruojo „Kruojos“ ekipą. Aikštė komandas pasitiko itin nesvetingu oru, tačiau tai nė kiek nesumenkino komandų kurto futbolo spektaklio. Lygių varžovų kova baigėsi taikiai 1:1. Įvartį „Šiauliams“ 62 min. pelnė N. Tokič.

Futbolas grįžta į Šiaulius!

Didysis futbolas grįžta į Šiaulius. Jau šį sekmadienį, Kovo 16 d. 12:00 Gytarių dirbtinės dangos aikštėje „Šiauliai“ priims kovingąją Pakruojo „Kruojos“ ekipą. Šiauliečiai pirmose sezono rungtynėse turėjo pripažinti sostinės „Žalgirio“ pranašumą, kai tuo tarpu „Kruoja“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę prieš Panevėžio „Ekraną“ ir šventė pergalę. Bilieto kaina tik 3 litai!

FC „Šiauliai“ sezoną pradėjo nesėkme

FC „Šiauliai“ sezoną pradėjo nesekme Po keturias savaites trukusio pasirengimo etapo pagaliau išaušo lemtinga diena. Kovo 9 d. FC “Šiauliai” stojo prie “SMScredit.lt A lygos” starto linijos. Pirmosiose rungtynėse šiauliečiams teko čempiono titulą ginantys VMFD “Žalgirio” futbolininkai. Vilniuje vykusiose rungtynėse savo pranašumą įrodė “Žalgiris” įveikęs “Šiaulių” komandą rezultatu 3:1.

„Šiauliai“ prie starto linijos stoja atjaunėję, bet motyvuoti

Penktadienio popietę spaudos konferenciją surengę „Šiauliai“ pristatė 2014 metų komandą. Ji – atjaunėjusi, bet labai motyvuota ir ambicinga. Pati ekipa apie konkrečius tikslus nekalba. Klubo valdžios uždavinys – išlikti „SMScredit.lt A lygoje“.

Suformuota nauja „Šiaulių“ valdyba

Ketvirtadienį pristatyta visiškai naujo modelio „Šiaulių“ valdyba. Ją sudarys aštuoni žmonės. Pastarieji balsavimu išsirinko klubo prezidentą – Vytautą Galvanauską. Pagrindiniai valdybos tikslai – išlaikyti klubą „SMScredit.lt A lygoje“, sugrąžinti gerą vardą ir žiūrovus į stadioną.

FC „Šiaulius“ toliaus drebina permainos

2013 metų sezono pabaigtuvių išvakarėse motyvuodami prastais sezono rezultatais iš užimamų pareigų pasitraukė „Šiaulių“ futbolo klubo sporto direktorius Deivis Kančelskis bei jo brolis, dabar jau buvęs „Šiaulių“ treneris, Tomas Kančelskis. Tuo permainos „Šiaulių“ komandoje nesibaigia.

Video

Šiauliai 0:0 Ekranas: santrauka (XXXVI turas; 2014-11-29)

Atributika

Pirkti
Pirkti Įsigykite FC Šiauliai fanų / gerbėjų atributiką!
Pirkite ir paremkite mūsų futbolo komandą.