XXII pasaulio futbolo čempionatas

Artėja FIFA pasaulio taurė ir tai yra puiki galimybė sportinių lažybų mėgėjams. Jie su nekantrumu laukia 2022 m. vyksiančio pasaulio futbolo čempionato. FIFA skelbia, jog žaidynių startas suplanuotas lapkričio mėnesį, jei nesutrukdys epidemiologinė situacija. Todėl gali džiaugtis ir mėgstantys išbandyti savo laimę su adrenalino prieskoniu – lažybos internetu tikrai sužibės. Čempionato metu kasdien bus žaidžiamos po ketverias futbolo varžybas ir taip kasdien per 12 dienų. Varžybose dalyvaus net 32 komandos iš įvairių pasaulio šalių. Kad įsivaizduotumėte šių žaidynių mastą, trumpai paminėsime kelis faktus.

Stadionai

Supažindinsime Jus su stadionais, kuriuose bus žaidžiamos varžybos:

ažybos internetu online

Pirmosios futbolo varžybos žiemą

Taip, jūs tikrai gerai supratote. Varžybos vyks kai daugelyje šalių prasidės šalčiai. Tai bus pirmoji oficiali FIFA pasaulio taurė žiemos metu Šiaurės pusrutulyje. Dažniausiai varžybos vykdavo Pietų pusrutulyje birželio ir liepos mėnesiais, nes tuo metu būdavo vėsiausia tuose regionuose. O štai dabar Katare bus apie 20- 25 laipsniai pagal Celsijų.

Pirmoji musulmonų tauta surengusi pasaulio futbolo čempionatą

Kataras yra pirmoji Vidurio Rytų šalis, organizuojanti tokio lygio čempionatą. Tai yra antras kartas pasaulio istorijoje, kai pasaulio taurė vyksta Azijos žemyne. Anksčiau tai buvo padariusios Japonija ir Pietų Korėja. Šalys susijungė, kad surengtų čempionatą.

Čempionato kaina

Ko gero daugelį mūsų dominantis klausimas, kiek gi visa tai kainuoja. Planuojama, kad čempionato surengimas Katarui kainuos apie 138 milijardus JAV dolerių. Tai yra apie 60 kartų daugiau to, ką išleido Pietų Afrika surengdama čempionatą 2010 metais už 3,5 milijardus JAV dolerių.

Kaip matome, Kataras pasiryžęs įrodyti pasauliui, kad jie gali surengti išskirtinį pasaulio taurės čempionatą ir padaryti jį išskirtiniu. Tuo pačiu nepamirštama ekologija ir sporto gerbėjų patogumas. Naujus pastatus stengiamasi sukurti darnume su aplinka ir pabrėžiama tautos istorija.