Artėja FIFA pasaulio taurė ir tai yra puiki galimybė sportinių lažybų mėgėjams. Jie su nekantrumu laukia 2022 m. vyksiančio pasaulio futbolo čempionato. FIFA skelbia, jog žaidynių startas suplanuotas lapkričio mėnesį, jei nesutrukdys epidemiologinė situacija. Todėl gali džiaugtis ir mėgstantys išbandyti savo laimę su adrenalino prieskoniu – lažybos internetu tikrai sužibės. Čempionato metu kasdien bus žaidžiamos po ketverias futbolo varžybas ir taip kasdien per 12 dienų. Varžybose dalyvaus net 32 komandos iš įvairių pasaulio šalių. Kad įsivaizduotumėte šių žaidynių mastą, trumpai paminėsime kelis faktus.

Stadionai

Supažindinsime Jus su stadionais, kuriuose bus žaidžiamos varžybos: Khalifa Tarptautinis Stadionas – jame vyko garsiausios sporto žaidynės Azijoje. Talpina 40 000 žmonių. Vyks rungtynės iki ketvirtfinalio etapų; Al Bayt Stadionas – dengtas gigantiška palapinės struktūra ir yra transportuojamas. Talpina – 60 000 žmonių; Al Janoub Stadionas – architektas sukūrė dizainą įkvėptas jūros ir valčių. Atidarytas 2019 m. ir talpina 40 000 žmonių; Al Rayyan Stadionas – naujai pastatytas. Jo architektūra primena smėlio kopas, gražius laukinius kraštus šalies vakaruose. Talpina 40 000 žmonių; Education City Stadionas – talpinantis 40 000 žmonių su sudėtingais deimantais dekoruotais geometriniais raštais, kurie keičia spalvą saulei keliaujant per dangų; Al Thumama Stadionas – primenantis tradicinį Kataro vyrų galvos apdangalą ir talpinantis 40 000 žmonių; Ras Abu Aboud Stadionas – sukurtas iš laivybai skirtų konteinerių ir talpinantis 40 000 žmonių. Po čempionato bus išmontuotas; Lusail Stadionas – Didžiausias 80 000 vietų kur čempionatas bus pradėtas ir kur viskas baigsis. Dizainas įkvėptas šviesos ir šešėlio žaismo. lažybos internetu online

Pirmosios futbolo varžybos žiemą

Taip, jūs tikrai gerai supratote. Varžybos vyks kai daugelyje šalių prasidės šalčiai. Tai bus pirmoji oficiali FIFA pasaulio taurė žiemos metu Šiaurės pusrutulyje. Dažniausiai varžybos vykdavo Pietų pusrutulyje birželio ir liepos mėnesiais, nes tuo metu būdavo vėsiausia tuose regionuose. O štai dabar Katare bus apie 20- 25 laipsniai pagal Celsijų.

Pirmoji musulmonų tauta surengusi pasaulio futbolo čempionatą

Kataras yra pirmoji Vidurio Rytų šalis, organizuojanti tokio lygio čempionatą. Tai yra antras kartas pasaulio istorijoje, kai pasaulio taurė vyksta Azijos žemyne. Anksčiau tai buvo padariusios Japonija ir Pietų Korėja. Šalys susijungė, kad surengtų čempionatą.

Čempionato kaina

Ko gero daugelį mūsų dominantis klausimas, kiek gi visa tai kainuoja. Planuojama, kad čempionato surengimas Katarui kainuos apie 138 milijardus JAV dolerių. Tai yra apie 60 kartų daugiau to, ką išleido Pietų Afrika surengdama čempionatą 2010 metais už 3,5 milijardus JAV dolerių. Kaip matome, Kataras pasiryžęs įrodyti pasauliui, kad jie gali surengti išskirtinį pasaulio taurės čempionatą ir padaryti jį išskirtiniu. Tuo pačiu nepamirštama ekologija ir sporto gerbėjų patogumas. Naujus pastatus stengiamasi sukurti darnume su aplinka ir pabrėžiama tautos istorija.