Rėmėjai

Klubo naujienos

2013 11 20

FC „Šiaulius“ toliau drebina permainos

2013 metų sezono pabaigtuvių išvakarėse motyvuodami prastais sezono rezultatais iš užimamų pareigų pasitraukė "Šiaulių" futbolo klubo sporto direktorius Deivis Kančelskis bei jo brolis, dabar jau buvęs "Šiaulių" treneris, Tomas Kančelskis. Tuo permainos "Šiaulių" komandoje nesibaigia.

2013 11 15

Apdovanoti 2013 metų Lietuvos futbolo geriausieji

Ketvirtadienį šalia Lietuvos centro esančioje Kėdainių arenoje paminėtas 2013 metų Lietuvos futbolo sezono finišas – apdovanojimai įteikti šalies pirmenybių nugalėtojams ir prizininkams, metų geriausiems. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) įsteigtus medalius atsiemė ne tik geriausios A ir I lygos komandos, bet ir dublerių, moterų, senjorų, salės futbolo pirmenybių prizininkai.

2013 11 09

Sezonas baigėsi pralaimėjimu Pakruojo „Kruojai“

Šaindien buvo sužaisti visi "SMScredit.lt A lygos" paskutinieji susitikimai. Šiauliuose nieko nebelemiančiose rungtynėse susitiko dvi Šiaulių apskrities komandos – "Šiauliai" ir Pakruojo "Kruoja". Po permainingos kovos pergalę rezultatu 5:2 šventė "Kruoja". Kituose stadionuose intrigos buvo daugiau ir tik paskutinėmis sekundėmis paaiškėjo čempionato prizininkai.

2013 11 08

„Šiaulių“ dubleriai čempionatą baigė lygiosiomis su Pakruojo „Kruoja – 2“

Lapkričio 8 – tą dieną Šiaulių „dubleriai“ baigė pasirodymą šių metų Lietuvos dublerių pirmenybėse. Paskutinėse čempionato rungtynėse šiauliečius egzaminavo Pakruojo „Kruojos“ antroji komanda. Kaip ir dera lentelės kaimynams kovai aikštėje virė nuo pradžios iki galo. Žaidybinė persvara priklausė svečiams. „Kruoja – 2“ sugebėjo pelnyt net du įvarčius, tačiau…

2013 11 07

FC „Šiaulius“ palieka broliai Kančelskiai

Dėl prastų komandos rezultatų, kuomet per 18 paskutinių čempionato rungtynių iškovotos dvi pergalės, bei neiškovotas kelialapis į „Druskininkų Hermio“ taurės pusfinalį kovoje su „Klaipėdos Granito“ komanda, šiandien iš savo užimamų pareigų atistatydino „Šiaulių“ klubo sporto direktorius Deivis Kančelskis bei komandos treneris Tomas Kančelskis.

2013 11 07

„Klaipėdos Granitas“ eliminavo „Šiaulius“

Lapkričio 6 d. Klaipėdoje įvyko LFF „Druksininkų Hermio“ taurės ketvirtfinalio atsakomosios rungtynės tarp „Klaipėdos Granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandų. Pirmasis tarpusavio mačas Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 1:1. Rungtynės Klaipėdoje baigėsi taip pat taikiai 0:0 ir šis rezultatas leido klaipėdiečiams žengti į kitą taurės etapą.

2013 11 02

Rungtynėse Panevėžyje – pralaimėjimas „Ekranui“ 3:1

Paskutinėse Panevėžio „Ekrano“ rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje intrigos netrūko. Dėl trečiosios vietos su Marijampolės „Sūduva“ įtemptai besivaržantis Panevėžio klubas savo aikštėje įveikė Šiaulių „Šiaulių“ klubą rezultatu 3:1. Pirmieji jau trečią minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau „Šiauliai“ netrukus atstatė pusiausvyrą 1:1.

2013 10 27

Lygių varžovų dvikovoje dėsningos lygiosios 0:0

Spalio 27 d. „Šiauliai“ priėmė Alytaus „Dainavos“ komandą. Po lygių varžovų dvikovos užfiksuotas dėsningas rezultatas 0:0. Po šių rungtynių abi komandos prarado net teorines galimybes pakovoti dėl aukštesnių pozicijų turnyrinėje lentelėje.

2013 10 26

Ar „Šiauliai“ sugrįš į pergalių kelią?

Rytoj, Spalio 27 d. į Šiaulius atvyksta svečiai iš Dzūkijos – Alytaus „Dainava“. Vietoje planuotos rungtynių pradžios 17:00 dėl techninių kliūčių rungtynės startuos 13:00. Nepaisant situacijos turnyrinėje lentelėje, kur abiems komandos liko tik teoriniai šansai pakovoti dėl aukštesnės pozicijos, Alytaus „Dainava“ į Šiaulius atvyks geros nuotaikos.

2013 10 23

Pirmosiose rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1

Spalio 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione įvyko pirmosios LFF „Druskininkų Hermio“ taurės rungtynės. Visas rungtynes kontrolę turėję šiauliečiai nesugebėjo palaužti „Klaipėdos Granito“ komandos. Pirmajame kėlinyje persvarą įgijo svečiai ir „Šiauliams“ tik antrajame kėlinyje po D. Medžiaušio įvarčio pavyko išlyginti rezultatą. Kovingose rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1.

Puslapiai

2013 10 28
„Šiauliai“ – „Dainava“ 0:0 santrauka
2013 11 23

  

Lapkričio 22 d. Šiaulių arenoje įvyko 2013 metų Šiaulių apskrities futbolo federacijos sezono uždarymo ceremonija. Šventėje buvo pagerbti visos Šiaulių apskrities futbolo komandos atstovavusios Šiaulius respublikiniu ir taprtautiniu mastu ir sugebėjusios iškovoti apdovanojimus. Šventės kulminacija tapo LFF III lygos Šiaulių apskrities čempionato apdovanojimai, kuriuose pirmą kartą triumfavo "Medelyno bėgių" komanda.

2013 10 11

 

 

 

 

Lietuvos futbolo ateitis formuojama ir gilias šios sporto šakos tradicijas turinčiame Šiaulių mieste – čia šiemet suburta U16 jaunųjų futbolininkų (gim. 1998 m.) amžiaus grupė.


2013 09 24

 

 

 

 

Rugsėjo 21 dieną, Gytarių dirbtinės dangos stadione vyko  ketvirtasis  FK „Elnias" taurės senjorų futbolo turnyras. Šiais metais, turnyre varžėsi 5 komandos iš Lietuvos ir viena komanda iš Latvijos.