Rėmėjai

Fanų zona

2009 10 11

Diskusija apie A lygą, Baltijos turnyrą ir LFF Taurę

Siūlome išsakyti savo nuomonę apie besibaigiantį A lygos sezoną, taip pat Baltijos lygos turnyrą bei LFF Taurės dvikovas. Linkime įdomių diskusijų bei darkart prašome gerbti vienas kitą taip pat ir mūsų mylimus „Šiaulius“.

Komentuoti Valyti

Dėmesio: necenzūrinio, įžeidžiančio ar diskriminuojančio pobūdžio komentarai bus šalinami.

bb

tas besija, kad monitoriai macus gali rengt kada nor o an siauliu px!

Dc

Duos, tik ne i intertoto taure o i trecia uefa vieta, zinoma su zemiau parasyta salyga

Puslapiai

« atgal   [1]   [2]   [3]   [4]
2009 11 11
FC „Šiauliai“ įvarčiai 2009, I dalis
2009 11 11

Savaitgalį Rygoje įvyko Baltijos moterų futbolo lygos pusfinalio ir finalo susitikimai. Šiais metais Baltijos moterų futbolo lygoje dalyvavo dvi geriausios Latvijos ir Lietuvos komandos. Estijos komandos, dėl įtempto šalies čempionato ir vietos rinktinės dalyvavimo pasaulio atrankinėse varžybose, atsisakė šiais metais dalyvauti Baltijos lygoje.

2009 11 09

2009 m. LFF Šiaulių apskrities III lygos pirmenybės, skirtos dienraščio "Šiaulių kraštas" taurei laimėti, pasibaigė. Nors pirmasis prizininkų trejetas buvo aiškus jau prieš kelis turus, tačiau galutinės vietos turnyrinėje lentelėje paaiškėjo tik paskutinę spalio mėnesio dieną. Čempione tapo Šiaulių "Masera-Tigrai".

2009 11 07

Spalio 26-29 dienomis Vitebsko mieste (Baltarusija) vyko tarptautinis berniukų, gimusių 1998 m., futbolo turnyras, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Per tris dienas šiauliečiai sužaidė šešerias rungtynes, visas jas laimėjo ir tapo turnyro nugalėtojais.

2009 11 05
Spalio 24 ir spalio 28 dienomis Šiaulių futbolo akademijos jaunieji futbolininkai sužaidė aštuonias Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (įvairių amžiaus grupių) aukščiausios lygos futbolo čempionatų rungtynes. Net šešis kartus šiauliečiai šventė pergales. Visgi, du kartus teko pripažinti ir varžovų pranašumą.
2009 11 03

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) moterų futbolo taurės laimėtoja tapo A lygos čempionių Šiaulių "Gintros – Universiteto" ekipa.