fcsiauliai.lt atnaujino savo internetinę svetainę ir dabar ji Jūsų teismui. Rašykite komentarus ir vertinkite mūsų naująjį tinklalapio dizainą.

Komentuoti Valyti

Dėmesio: necenzūrinio, įžeidžiančio ar diskriminuojančio pobūdžio komentarai bus šalinami.

2009-01-28 00:10

Geltonas salikas

Puslapis tai tikrai vertas demesio,jeigu bus atnaujinama info tai isvis bus jega. P.s Tauras dar ne Alygoj,o jus jau idejot i lentele,cia tik pastebejimas:)
2009-01-26 09:32

Pasaka

Pasaka ☺
2009-01-22 20:04

siaulietis61

jau vien spalvu derinys veza-gal as nepastabus del kitu svetainiu bet geltona-juoda tai tikrai idomu…
2009-01-20 16:44

apolonas

geras tik islaikykit toki dizaina ir patogesni ar konkretesni padarykit biski tada bus super. bet vistiek geras. 😀

SF

Kada Šiauliai žais kokias draugiškas rungtynes?
2009-01-18 00:05

Pablito (SF)

Jega tikrai geras 😉 pagaliau atnaujinot saunuoliai.
2009-01-15 22:54

fbk

na uz Kauno reik pastebet puslapis tikrai geresnis…
2009-01-15 14:45

to algiuz

turek pakankamai lt, tai ir tu gali su kiemo komanda a lygoj zaist.beje, super puslapis

Puslapiai

« atgal   [1]   [2]   [3]
2009 01 31
Šiauliai – Kaunas 1:1
2009 01 30

Sausio 23-25 dienomis Šiaulių FA-98 dalyvavo tarptautiniame turnyre Jelgavos mieste (Latvija). Be šiauliečių, turnyre dalyvavo dar septynios komandos: FK „Viola-1", FK „Viola-2", FK „Jurmala", Gargždų FK „Banga", Kėdainių SM, FK „Daugava-Babite" ir FK „Supernova".

2009 01 28

Neseniai Jums parodėme buvusio „Šiaulių“ atstovo spaudai Egidijaus Anglickio reportažą iš sausio 17-18 dienomis vykusio tarptautinio moterų uždarų patalpų turnyro „Šiaulių miesto mero taurei laimėti“. Šįkart pristatome E. Anglickio pasakojimą apie visą šį turnyrą ir nugalėtojus. Reportažas priklauso Sport1 televizijai bei portalui Futbolas.lt.

2009 01 26

Siūlome pasižiūrėti filmuotą medžiagą iš sausio 10 d. Rygoje (Latvija) įvykusio 1998 m. gimusių berniukų tarptautinio futbolo turnyro, treneriui Jurijui Docenko atminti. Video reportaže momentai iš rungtynių tarp FC Kauguri ir ŠFA-98 ekipų, kurios baigėsi šiauliečių pergale 1:0. Įvartį paskutiniąją susitikimo minutę pelnė komandos kapitonas V. Krūminas.

2009 01 24

Sekmadienio popietę Šiaulių Arenoje baigėsi tarptautinis moterų uždarų patalpų futbolo turnyras, skirtas Šiaulių miesto Mero taurei laimėti. Visą savaitgalį vykusiame renginyje dalyvavo 5 komandos iš Baltijos valstybių. Į turnyrą negalėjus atvykti Vitebsko komandai iš Baltarusijos, jos vietą užėmė merginos iš Estijos – FC Levadia (Talinas). Pastaroji moterų komanda užėmė ketvirtą vietą. Nekaip turnyre sekėsi ir Lietuvos komandoms: „Gintra Universitetas" (Šiauliai) užėmė trečią vietą, o Ukmergės komanda „TexTiliTe" liko paskutinė. Turnyre nugalėjo Estijos „Parnu JK" komanda, nepralaimėjusi nei vienerių rungtynių. Antra liko „Skonto"- „Ceriba" – 46.vsk komanda, rezultatu 3:8 nusileidusi turnyro nugalėtojoms.

2009 01 22

Šiaulių FA-98 komanda sužaidė draugiškas varžybas su Pasvalio bendraamžiais. Susitikimas baigėsi pergale rezultatu 4:0.